Nejprodávanější

rady a tipy

Recenze

10.09.2021

Ochota, perfektní služba ,moc spokojen

02.09.2021

Rychlost,vstřícnost a ochota

28.08.2021

okamžitá reakce obchodu

24.08.2021

Jsou vstřícný rychlý a umí dobře poradit. Nikde jsem se s takovým přístupem nesetkala, maximální ochota a zodpoví všechny otázky a mají horkou technickou linku mě tam pán pomohl několikrát

20.08.2021

Vstříctný, ochotný, poradí.

13.08.2021

Rychle dodání a výborná komunikace

07.08.2021

Dobrá domluva, ochota, příjemní lidé Nic

02.08.2021

Už jsem zde udělal několik nákupů a velice rád se na prodejce obrátím, věcí, co nabízejí a rádi poradí Perfektní komunikace

22.07.2021

Rychlé dodaní

14.07.2021

Rychlý Seriózní

12.07.2021

rychlost cena

Fotopast MOULTRIE Panoramatic 150

Fotopast MOULTRIE Panoramatic 150


Nejširší úhel snímání 150° bez jakéhokoli zkreslení!
Běžné širokoúhlé fotopasti používají optiku s efektem „rybího oka“ , tyto fotopasti fotografii deformují a jsou vhodné pouze na focení na kratší vzdálenosti! Fotopast MOULTRIE Panoramatics disponuje unikátním natáčecím objektivem Silent-Slide, který pracuje v dvou režimech "Panorama" a "Single mode" v režimu Panorama fotopast zachytí pohyb a pořídí v rychlém sledu za sebou tři fotografie , každou z jiného úhlu a po té je spojí do panoramatické fotografie. Pokud fotopast nastavíte na režim „Single mode“ svůj objektiv pomocí tichého mechanismu natočí na místo kde zachytila pohyb a pořídí fotografii ve formátu 16:9. Špičková kvalita fotografií a videí díky nejmodernější technologii, která zabraňuje rozmazání obrazu v rozlišení 6384 x 1197, při fotografiích a 1280 x 720, 24fps HD při videích. Délka videa až 90 sekund. Tato fotopast uspokojí i ty nejnáročnější uživatele + 
příslušenství  ZDARMA: 2x32GB SDHC karta v balení
SKLADEM
 - expedujeme okamžitě

Více informací

FO323606
Nový produkt

6 290,00 Kčs DPH

SKLADEM

- +

Mohlo by se hodit

 
Více informací
Sledování velkých ploch
Běžně dostupné fotopast musíte namířit na konkrétní sledované místo a mnohokrát se Vám může stát, že zvěř projde jen pár metrů mimo záběr fotopasti, to se Vám s fotopastí Moultrie Panoramatics nemůže stát! Díky otáčivému objektivu a pohybovým čidlům umístěným po obvodu fotopasti můžete sledovat plochu o poloměru až 50 metrů. Není podstatné, zda zvěř přichází zleva zprava, okamžitě jak fotopast zaznamená pohyb rotující objektiv se otočí zaměří na sledované místo a udělá záznam, a to vše během vteřiny! Díky přísvitu 840nm jsou fotografie opravdu jasné a čitelné i na velkou vzdálenost.
 
Nádherné Panoramatické fotografie
Fotopast MOULTRIE Panoramatics pořídí nádherné panoramatické snímky, které nemají konkurenci. Fotografie si můžete pohodlně prohlédnout a i zvětšit na počítači.
 



Výkonný přísvit 850nm
nejvýkonnější přísvit o vlnové délce 850nm , který dosvítí až na 25 metrů. Při správném umístění fotopasti zvěř nijak nezradí! Fotopast můžete také použít na ochranu majetku , hlavně tam kde potřebujete střežit velkou plochu a nevadí Vám přísvit o vlnové délce 850nm, kdy se diody na fotopasti mírně začervenají . Přísvit o vlnové délce 850nm je výrazně účinnější, fotopast tak pořídí krásné jasné a prosvícené fotografie .






Moultrie ověřená značka USA MOULTRIE je americká značka, která důrazně dbá na kvalitu a spolehlivost svých produktů, pouze tak se může prosadit na tak náročném trhu v USA. Fotopasti MOULTRIE jsou jedny z nejprodávanějších fotopastí v severní americe.
 
     Základní parametry:
  • Tělo přístroje provedeno v maskování
  • Ovládání pomocí monochromatického displeje na přední straně fotopasti
  • Obrazový snímač CMOS až 8MP dle nastavení Barevný
  • Objektiv F / NE = 3,1 mm
  • FOV (Zorné pole) = 52 °
  • IR-dosvit až 25m dle situace
  • Paměťová karta až SD32GB
  • Obrazové rozlišení až 8MP dle nastavení
  • Rozlišení videa až 1080P FULL HD
  • Rychlost spouště 0,7s
  • Délka videa až 60s
  • Otisk razitka na fotografii - datum + čas
  • Napájení 6 × C
  • Rozměry 1370mm x 120mm x 100mm
  • Přísvit o vlnové délce 850 nm
 

Napsat recenzi

Fotopast MOULTRIE Panoramatic 150

Nejširší úhel snímání 150° bez jakéhokoli zkreslení!
Běžné širokoúhlé fotopasti používají optiku s efektem „rybího oka“ , tyto fotopasti fotografii deformují a jsou vhodné pouze na focení na kratší vzdálenosti! Fotopast MOULTRIE Panoramatics disponuje unikátním natáčecím objektivem Silent-Slide, který pracuje v dvou režimech "Panorama" a "Single mode" v režimu Panorama fotopast zachytí pohyb a pořídí v rychlém sledu za sebou tři fotografie , každou z jiného úhlu a po té je spojí do panoramatické fotografie. Pokud fotopast nastavíte na režim „Single mode“ svůj objektiv pomocí tichého mechanismu natočí na místo kde zachytila pohyb a pořídí fotografii ve formátu 16:9. Špičková kvalita fotografií a videí díky nejmodernější technologii, která zabraňuje rozmazání obrazu v rozlišení 6384 x 1197, při fotografiích a 1280 x 720, 24fps HD při videích. Délka videa až 90 sekund. Tato fotopast uspokojí i ty nejnáročnější uživatele + 
příslušenství  ZDARMA: 2x32GB SDHC karta v balení
SKLADEM
 - expedujeme okamžitě

Napsat recenzi

Žádný produkt

Určitě Doručení
0,00 Kč Celkem

Objednat